Kurumsal

Kurucumuz İSMET KONYA

    Anadolu Damızlık 2014 yılında İsmet Konya ve oğulları;  Hasan, Hakan ve Ayhan Konya tarafından kuruldu. İsmet Konya 1942 yılında Konya ‘nın Çumra ilçesinde doğmuştur. İlkokul eğitimini Çumra İlköğretim Okulu’nda, lise eğitimini ise Konya Ticaret Lisesi’nde tamamlamıştır. Yenilikçi, ileri görüşlü ve hoşgörüsüyle oğullarına her konuda rehberlik eden  saygın bir kişiliktir. Hayat okulunda edindiği tecrübeleri, felsefi düşünceleri ve yol göstericiliği ile Anadolu Damızlık şirketimize katkılarını sağlamaktadır.
 

Anadolu Damızlık Biyografisi

1992yılında Konya’nın Kayacık ilçesinde başlayan tavukçuluk serüvenimiz , yakından takip ettiği tavukçuluk sektörüne  her daim katkıda bulunan yönüyle ,gelişen teknolojiden yararlanarak 2014 yılında sektöre adını Anadolu Damızlık olarak duyurmuştur.

Tavukçuluk sektörünün gerek yurt içi gerekse yurt dışı yumurta yönlü civciv ihtiyacını karşılamak için Konya’nın Güneysınır ilçesinde kurulmuştur

ulusal ve uluslararası piyasalarda yerini almaya çalışan şirketimiz Anadolu Damızlık konularında uzman teknik müdürlerden oluşan bir teknik kadro kurmuştur. Bu kadro ile tüm müşterilerimize, yumurta üretiminde, ihtiyaç duyulan yem havalandırma, hijyen ve veterinerlik gibi üretime ilişkin tüm konularda bilgi akışı sağlayacaktır.

Yönetim  Kurulu

•Bşk.  HASAN KONYA
•Bşk. Yrd.  Veteriner hek. HAKAN KONYA
•Satış Pazarlama Direktörü.  CAN ŞAŞTIMDUR
•Finans Direktörü.  AYHAN KONYA
•Üretim Müdürü. Veteriner hek. GÜRHAN BOZKURT
•İnsan Kaynakları Müdürü. KEZİBAN KONYA
 

DAMIZLIK  İŞLETMEMİZ   -  1

Damızlık  işletmemiz Konya’nın Güneysınır kasabasındadır. İşletmemizin Konya merkeze uzaklığı yaklaşık 80 km. olup , işletmemiz dışında herhangi bir kanatlı üretimi yoktur. İşletmemizin sorumlu Veteriner Yavuz Selim ÖZEROL olmak kaydıyla yaklaşık 20 personel çalışmaktadır. Çalışanlar bölge halkından olup ekonomik olarak ta bölgenin gelişmesinde katkı sağlamaktayız.

 

KULUÇKAHANE - 1

Kuluçkahanemiz Konya’nın  Çumra İlçesindedir.

İşletme uzun yıllar önce kurulmuş ve atıl durumdaydı . Gerekli modernizasyon ve yeni ekipmanlar alınarak işletme yeniden bölge halkının ve Türk ekonomisine kazandırıldı. İşletmemizde biri Veteriner Hekim olmak kaydıyla toplam 30 personel çalışmaktadır. Tüm dünyanın kullandığı son teknolojik makinalar işletmemizde mevcut olup ;

-Lazerli Gaga Kesme

-Otomatik enjektable aşılama

-Pulvarizasyon yöntemiyle aşılama yapılmaktadır.